کمیته علمی

دکتر مجتبی ملک

دکتر مجتبی ملک

دکتر مجتبی ملک، استاد بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی ایران و مدیر مرکز تحقیقات پیشگیری از بیماریهای قلبی عروقی در انستیتو غدد درون‌ریز و متابولیسم این دانشگاه می‌باشند. ایشان در کنار سایر مباحث بیماری‌های غدد در زمینه تحقیقات بیماری دیابت نیز فعال می‌باشند که در این خصوص بالغ بر 80 مقاله و نشریه از ایشان در مجلات پزشکی داخل و خارج از ایران ارائه شده است.

دکتر سعید کلباسی

دکتر سعید کلباسی

دکتر سعید کلباسی، تحصیل‌کرده سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان و رتبه 9 کنکور سراسری سال 1362 می‌باشند. ایشان فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی (10% اول سال 1370 علوم پزشکی تهران) و رتبه بورد تحقیق داخلی 1373 بیمارستان دکتر شریعتی تهران هستند. از فوق تخصص‌های ایشان می‌توان به فلوشیپ دیابت دانشگاه اصفهان، فوق تخصص غدد و متابولیسم با رتبه 2 از دانشگاه شهید بهشتی و همچنین فلوشیپ پمپ انسولین و CGMS از اسلوونی و لبنان اشاره کرد.

دکتر عادل جاهد

دکتر عادل جاهد

دکتر عادل جاهد فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1385 می‌باشند. ایشان به مدت 7 سال عضو هیات علمی دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران بودند درضمن دوره فلوشیپ خود را در مرکز دیابت شهر منچستر انگلستان گذرانده‌اند. دکتر جاهد بیش از 20 سال در زمینه درمان و مدیریت همه رویکردهای بیماری دیابت فعالیت عملی داشته‌اند. ایشان بیش از 15 مقاله در ژورنال‌های بین‌المللی منتشر کرده‌اند و در زمینه بازنگری آثار نیز با این مجلات همکاری داشته‌اند. به منظور تلاش در جهت افزایش آگاهی عمومی در زمینه بیماری دیابت، دکتر جاهد، در گذشته همکاری نزدیک با انجمن دیابت ایران داشته‌اند و در حال حاضر نیز به عنوان عضو هیات مدیره، هیات امنا و رییس کمیته علمی انجمن آموزشی دیابت گابریک فعالیت دارند. همچنین ایشان عضو رسمی انجمن مطالعه دیابت اروپا(EASD) و جامعه متخصصین غدد درون‌ریز و متابولیسم ایران هستند.

دکتر حمید رضا آقایی

دکتر حمید رضا آقایی

دکتر حمیدرضا آقایی میبدی دارای بورد تخصصی بیماری‌های داخلی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1380 و فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم از دانشگاه شهید بهشتی در سال 1383 و عضو هیات علمی انستیتو غدد درون ریز و متابولیسم (EMRI) دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند. دکتر آقایی در حال حاضر عضو انجمن تحقیقات و مرکز تحقیقات دیابت EMRI هستند و در مرکز مذکور به عنوان مدیر آموزش متخصصین و زیرگروه‌های تخصصی منصوب می‌باشند. ایشان به عنوان سخنران در چندین کنگره داخلی و خارجی حضور داشته‌اند و بیش از 30 مقاله در مجلات پزشکی داخل و خارج از ایران ارائه نموده‌اند. همچنین در زمینه بازنگری آثار نیز با چندین ژورنال پزشکی ایرانی و انگلیسی زبان همکاری دارند.

Abidi Diabetes Club